Philips Λάμπες LED Σφαιρικό Ρ45 Θερμό Λευκό 470lm 4τμχ E14/5,5W/220-240V2700K 83.5Χ45mm
Κατασκευαστής: PHILIPS
Διαθεσιμότητα: 50 σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος(SKU): ΛΕ1-1502
decrease increase
Share
ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΓΙΑ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ SKROUTZ POINT
  • Ισχύς: 5.5W
  • Τάση: 220V
  • Lumen: 470lm
  • Χρώμα: Θερμό Λευκό
  • Εφαρμογή: E14
  • Σχήμα: Ρ45
  • Ισχύς: 5.5W
  • Τάση: 220V
  • Lumen: 470lm
  • Χρώμα: Θερμό Λευκό
  • Εφαρμογή: E14
  • Σχήμα: Ρ45
Γράψτε τη δική σου αξιολόγηση
  • Μόνο οι εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να γράψουν σχόλια
  • Κακή
  • Άριστη
Οι πελάτες που αγόρασαν αυτό το προϊόν αγόρασαν επίσης
Philips Λάμπες LED A60 Φυσικό Λευκό 806lm 3τμχ E27/9W/220-240V 2700K 105χ60mm
ΛΕ1-1500
Philips Eco Classic 30% Οικονομίας Κοινή E27/28W
ΛΕ2-100
Philips (Σφαιρικό Σχήμα Λάμπας) CorePro Led 4W/E14 Θερμό Φως
Philips Λάμπες LED Κερί B35 Θερμό Λευκό 470lm 4τμχ E14/5,5W/220-240V2700K 106x35mm